0 553 358 83 49 bilgi@cmmmakina.com

Hakkımızda

Hakkımızda

CMM MAKİNA ; Konya da CNC Kızak koruma sistemlerinin imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Günümüz teknoloji çağında, CNC torna makinalarının sanayide sıklıkla kullanılmaya başlamasından sonra, cnc yedek parça talebine olan ihtiyaç da ortaya çıkmıştır. Firmamızda, bu talebe cevap vermek amacıyla CNC kızak koruma sistemlerinin imalatına başlamıştır.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Ürünlerimiz Arasında;


Her tip ve her model CNC tornaların kızak koruma sacları yer almaktadır. Firmamıza gelen talep üzerine, kızak koruma sacının ölçüsü alınır. Ürünün çizimi gerçekleştirilir. Ardından kesime verilir. Daha sonra, firmamızda kızak koruma sacının üretimi gerçekleştirilir. İmalatını tamamlanan ürün, CNC tornaya takılarak çalışması sağlanır.


Misyon ;


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.


Vizyon ;


Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.HEMEN ARA